2NE1 Romania
Bine ai venit pe forumul 2NE1 Romania! Te rugăm să te înregistrezi/loghezi ca să poţi avea acces la toate secţiunile forumului.

Dacă ai uitat username şi/sau parola, contactează-ne pe adresa yg2ne1.romania@yahoo.com şi te vom ajuta să le recuperezi.

Have fun! ^.^

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2013.10.19]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
claudya_87
Blackjack

Puncte : 2045
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/06/2013
Varsta : 29
Localizare : Craiova

MesajSubiect: [2013.10.19]   Sam 19 Oct 2013, 00:22

Traducere:
„[Dara, o cântăreaţă din şcoala primară] M-am întâlnit cu prieteni mai tineri azi dar… se pare că nu mă recunosc!!! Nu-mi ştiu numele ㅠ Aşa că am spus “Dara.. Nu ştiţi 2NE1?” Am întrebat dacă cunosc vreun cântec de al nostru dar nici asta nu ştiu ㅠ Atunci am continuat “Ştiţi I Am The Best?” Şi cred că nici pe acesta nu-l ştiu ㅋㅋㅋ Dar când au văzut-o pe Minzy “Acea unnie a fost la Running Man, nu-i aşa!” Şi eu am fost la acea emisiune dar bănuiesc că ei nu ştiu acest lucru? Când nu ştiu.. “Acea persoană cu părul ca antena wifi!” Şi au spus “Ah~”  Elevii de liceu mă recunosc dar cei din şcoala primară….hmmm… Trebuie să ne dăm mai mult silinţa!!! Copiii îi recunosc pe Akdong Musician dar nu ne pot identifica pe noi.. Barabbam! Am crezut că sunt populară printre copii mai mici dar se pare că nu este cazul!! Copii mi-au vorbit şi s-au jucat confortabil cu mine deoarece au crezut că suntem de aceeaşi vârstă ㅋㅋㅋ Cred că au avut un şoc când mi-au aflat vârsta? Vârsta e doar un număr dar în fine, îmi voi da mai mut silinţa! Lăsaţi-o mai moale! +.+”

Traducere:
„[Dara, fostul leader al copiilor] Vreţi să vă cânt ‘In or Out’~~?! Atunci mă veţi recunoaşte! Kkk vă voi învăţa şi mişcările (n.a dansul)!”

Sursa: Contul oficial 2NE1 LINE (KR)/ LINE (EN)
Credit traducere coreeană-engleză: @21TASTICBAB, LINE (EN)
Trans RO: claudya_87@ 2ne1romania.net
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[2013.10.19]
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
2NE1 Romania :: 2NE1 투애니원 :: 2NE1 Line-
Mergi direct la: