2NE1 Romania
Bine ai venit pe forumul 2NE1 Romania! Te rugăm să te înregistrezi/loghezi ca să poţi avea acces la toate secţiunile forumului.

Dacă ai uitat username şi/sau parola, contactează-ne pe adresa yg2ne1.romania@yahoo.com şi te vom ajuta să le recuperezi.

Have fun! ^.^

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Blackjacks are home!

In jos 
AutorMesaj
Aya Saru
Admin

Puncte : 3503
Reputatie : 9
Data de inscriere : 06/05/2011

MesajSubiect: Blackjacks are home!    Joi 27 Feb 2014, 13:57

Deoarece noul album al fetelor este incredibil, am creat acest topic în care vă puteți manifesta în voie, unde puteți lăsa mesaje (inclusiv imagini, desene, fan art) în care să lăudați, mulțumiți, sprijiniți comeback-ul fetelor!

Go, go, go!!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://2ne1romania.forumhit.ro
aniramanid

Puncte : 1569
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/01/2014
Varsta : 33
Localizare : Slatina

MesajSubiect: Re: Blackjacks are home!    Joi 27 Feb 2014, 23:22

mai...sincera sa fiu eram un pic (mai mult) sceptica la inceput oops va vedeam pe toti comentand 'wow ce tare etc etc etc" si ma gandeam ca probabil e ceva plin de balate si chestii care va plac voua ...si mie nu prea  oops :P si ma enerva si faptul ca eu nu puteam sa-l ascult ca nu am sonor aici dar am luat stick-ul am dl albumul si l-am pus la celalalt calc... era vreo 12 noaptea..am lasat sonorul la minim si am asculata si am zis 'hei e chiar bunicel albumul"  :P si a venit dimineata si am zis ''ia sa vad cum se aude si mai tare'' and...there it all begun!!! OH MY ***&*&*&*** GOD!!!! cum pot fiintele astea sa cante asa de bine???? mooooor, dar mooooooor dupa SCREAM si CL SOLO dar si CRUSH imi place mult...de fapt TOATE!! im plac toate dar pe cele 3 le ador pur si simplu  nosebleed  nosebleed  nosebleed  nosebleed  nosebleed  nosebleed  twinkle  twinkle  twinkle  twinkle  heaven  heaven  heaven  heaven 
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Park Doa
Blackjack

Puncte : 2233
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/10/2012
Varsta : 19
Localizare : Romania-Slatina

MesajSubiect: Re: Blackjacks are home!    Joi 27 Feb 2014, 23:29

Pfoa... deci ai spus imposibilul pentru mine =))) O sa fac desene, stiluri de scrisuri cu  melodiile sau cu 2NE1 si o sa le pun aici, ori alt com ori aici cu edit :3.
Si despre album... e genial <3 Inca nu m-am saturat de el. Am gasit pe youtube full album si l-am descarcat pe tel si e suuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppeeeeeeeeerrrrrr!!! <3 Toate imi plac la nebunie, cel si cel mai mult "crush, Come Back Home (unplo...) *cum se scrie cuvantul ala* si solo-ul lui CL e genial <3" Si mai sunt vreo 2 cred... dar pe alea nu stiu cum se numesc, cred ca au numele ala in coreeana de nu stiu eu ce inseamna :))).
Acum astept cu nerabdare sa apara si MV-urile <3 Aseara cred ca am ascultat de 2 ori albumul full si cand sa ma culc il ascultam si mami imi zicea sa ne culcam eu "Stai sa termine" si eram si obosita si mai inchideam ochii, ii mai deschideam si dupa nu stiu cum, dar am adormit si m-a trezit un zgomot facut de sormea in baie :)), si cand m-am trezit eram gen "o.O Cand s-a terminat? Dar cand am inchis eu ochii?" =))
In concluzie, ca am lasat aici ditamai comul :)), sunt saoldjhsajdioa =p~ melodiile <3 Le-as asculta nonstop. Sunt supeeeeeeeeeeeerrrrrrr!!! Mai ales rap-urile lui CL la melodii *O*
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Blackjacks are home!    

Sus In jos

Blackjacks are home!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
2NE1 Romania ::   General :: We Love 2NE1! :: Ongoing-
Mergi direct la: