2NE1 Romania
Bine ai venit pe forumul 2NE1 Romania! Te rugăm să te înregistrezi/loghezi ca să poţi avea acces la toate secţiunile forumului.

Dacă ai uitat username şi/sau parola, contactează-ne pe adresa yg2ne1.romania@yahoo.com şi te vom ajuta să le recuperezi.

Have fun! ^.^

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.03.18] CL: „CEO Yang e romantic, am fost impresionată de fapta lui”

In jos 
AutorMesaj
Aya Saru
Admin

Puncte : 3442
Reputatie : 9
Data de inscriere : 06/05/2011

MesajSubiect: [2014.03.18] CL: „CEO Yang e romantic, am fost impresionată de fapta lui”   Mar 18 Mar 2014, 06:57

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[뉴스엔 이민지 기자] Lidera CL și-a exprimat recunoștința față de președintele YG Entertainment, Yang Hyun Suk.

Yang a schimbat data lansării albumului 2NE1 pentru ziua de naștere a lui CL. Așadar, materialul audio, care trebuia să fie lansat pe 24 februarie, a fost lansat două zile mai târziu, pe 26 februarie, ziua de naștere a lui CL.
Recent, într-un interviu, CL a spus că e recunoscătoare pentru faptul că Yang a amânat data lansării pentru ziua ei.

Ea a zis: „Anul trecut a fost greu pentru mine, dar el m-a încurajat mult și mi-a dat putere. Am început să compun dintr-odată, din decembrie 2013. Am început asta ca hobby, iar el mi-a monitorizat versurile și mi-a dat sfaturi. Nu eram sigură pe mine să scriu versurile în coreeană, așa că am început scriindu-le în engleză. El m-a sfătuit să scriu în coreeană și a denumit albumul CRUSH”.

A mai adăugat: „Totul pare atât de romantic și am fost impresionată”, arătându-și recunoștința față de Yang.

Odată cu lansarea albumului, CL a dezvăluit pentru prima dată piese compuse de ea. După doar 2-3 luni de la primele versuri, a reușit să includă 3 melodii pe albumul 2NE1.

„Nici n-am visat că trupa mea va cânta piese scrise de mine. Am început să scriu versuri ca și cum scriam într-un jurnal. Sunt recunoscătoare pentru tot ajutorul și pentru procesul rapid care a permis ca piesele mele să fie incluse.”

„Am scris multe piese, dar le-am ales pe cele care ar fi potrivite pentru 2NE1. BABY I MISS YOU a fost inclusă, deoarece am vrut să încerc un stil nou.”

Sursa: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Trad: Aya @ 2NE1 Romania

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://2ne1romania.forumhit.ro
Madd
Blackjack

Puncte : 1542
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/02/2014
Varsta : 29
Localizare : Brasov

MesajSubiect: Re: [2014.03.18] CL: „CEO Yang e romantic, am fost impresionată de fapta lui”   Mar 18 Mar 2014, 07:16

Mai, mai, ce dragut din partea lui! Asa CEO mai rar...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[2014.03.18] CL: „CEO Yang e romantic, am fost impresionată de fapta lui”
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
2NE1 Romania :: Media :: Știri-
Mergi direct la: