2NE1 Romania
Bine ai venit pe forumul 2NE1 Romania! Te rugăm să te înregistrezi/loghezi ca să poţi avea acces la toate secţiunile forumului.

Dacă ai uitat username şi/sau parola, contactează-ne pe adresa yg2ne1.romania@yahoo.com şi te vom ajuta să le recuperezi.

Have fun! ^.^

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.06.22] Park Bom : Sunt apropiată de Min Woo, dar încă mă simt ciudat lângă Kang Jun

In jos 
AutorMesaj
Sweetty Wolf
Blackjack

Puncte : 4192
Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/07/2011
Varsta : 19
Localizare : Seoul, South Korea

MesajSubiect: [2014.06.22] Park Bom : Sunt apropiată de Min Woo, dar încă mă simt ciudat lângă Kang Jun   Dum 22 Iun 2014, 08:34

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Park Bom din 2NE1 a mărturisit că se simte în largul ei alături de Park Min Woo, dar încă nu se simte confortabil în prezența lui Seo Kang Jun.
Ea a dezvăluit aceste lucruri spectatorilor care urmăresc Roommate atunci când a aflat că Min Woo și Kang Jun o vor aștepta la aeroport.
Bom a spus : „Am vorbit foarte mult cu Min Woo înainte deci suntem apropiați, dar vorbesc foarte puțin și foarte rar cu Kang Jun și de aceea încă există acea atmosferă ciudată între noi.” A adăugat : „De data asta trebuie să fim mai apropiați !”, cuvinte ce au atras atenția.

De asemenea, Bom a dezvăluit și faptul că a jucat fotbal în timpul liceului, lucru ce a surprins familia Roommate.

Source: Star News via Nate, WeLoveBom
Credits: ygladies
RO TRANS: Jojo Meow@YGFR
Shared by 2NE1 Romania

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Daeji

Puncte : 1656
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/01/2014
Varsta : 21
Localizare : Râmnicu Vâlcea

MesajSubiect: Re: [2014.06.22] Park Bom : Sunt apropiată de Min Woo, dar încă mă simt ciudat lângă Kang Jun   Lun 11 Aug 2014, 01:40

Lasă-i pe Minwoo și Kang Jun, ia-l pe Dong Wook :3
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[2014.06.22] Park Bom : Sunt apropiată de Min Woo, dar încă mă simt ciudat lângă Kang Jun
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
2NE1 Romania :: Media :: Știri-
Mergi direct la: