2NE1 Romania
Bine ai venit pe forumul 2NE1 Romania! Te rugăm să te înregistrezi/loghezi ca să poţi avea acces la toate secţiunile forumului.

Dacă ai uitat username şi/sau parola, contactează-ne pe adresa yg2ne1.romania@yahoo.com şi te vom ajuta să le recuperezi.

Have fun! ^.^

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.07.08] NylonMag USA: Aruncaţi o privire la întregul interviu al trupei 2NE1 din numărul revistei din iulie

In jos 
AutorMesaj
DianaMihaela
Blackjack

Puncte : 4672
Reputatie : 1
Data de inscriere : 24/07/2012
Varsta : 21
Localizare : Bacau

MesajSubiect: [2014.07.08] NylonMag USA: Aruncaţi o privire la întregul interviu al trupei 2NE1 din numărul revistei din iulie   Mier 09 Iul 2014, 07:36

Interviul Nailon: În ciuda faptului că 2NE1 nu a realizat niciodată un album în limba engleză, fenomenul k-pop, care constă în CL, Bom, Dara şi Minzy, a devenit o forţă globală.

„Suntem patru fete nebune şi suntem foarte diferite, dar ne-am unit prin dragostea noastră faţă de muzică”, spune CL, femeia blondă de 23 de ani a trupei. Anul trecut, fetele din trupa 2NE1 au colaborat cu will.i.am, au apărut de multe ori la TV, muzica lor s-a auzit la ‚So You Think You Can Dance’, iar cel mai nou efort al lor, albumul CRUSH, a întrecut recordul pentru cea mai înaltă poziţie ocupată de un album sud-coreean în Billboard 200. „Scopul nostru este acela de a dărui cea mai bună muzică posibilă.”, spune CL. „Nu ne concentrăm asupra unei singure regiuni sau ţări—facem asta pentru toată lumea.”

Pe Minzy: rochie de la Au jour le jour, tricou de la Hood by Air, şapcă de la Push Button, colier de la Lanvin.
Pe Bom: tricou de la Adidas Originals, papuci de la Push Button, cercei de la Delfina Deletrez, colier de la Philip Plein.

2NE1, care au fost împreună timp de cinci ani, au realizat două albume, ‘To Anyone’ în 2010 şi ‘CRUSH’, a cărui accesibilitate a solidificat faptul că fetele pot distruge barierele de limbă. ‘I am the best’, unul dintre hit-urile kpop-ului, a avut parte de un moment speciaţ în recentul episod al emisiunii ‘The Bachelor’ când 2NE1 au cântat melodia şi i-au învăţat pe cei prezenţi coregrafia.

Jachetă de la Philipp Plein, tricou de la Jeremy Scott pentru Adidas, papuci de la Push Button, cercei de la Delfina Deletrez.

"Am fost încrezătoare cu privinţă la rezultate", spune CL în legătură cu ultimul album. "Dar nu am ştiut cum vor reacţiona toţi". Cu 7.2 milinoae (de ieri, 8 milioane) de aprecieri pe Facebook, 2.2 milioane de abonaţi pe YouTube şi mai mult de jumătate de miliard de vizualizări pe canalul lor de YouTube, ar putea exista vreo îndoială?

Rochia şi centura (purtată în păr) de la moschino, bijuteriile şi papucii sunt din garderoba personală a lui CL.

Mai multe imagini:

Sursa: Nylon Magazine
Credits: ygladies.com
Trans Ro: DianaMihaela@2NE1Romania

Blackjack

Puncte : 2369
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/06/2012
Varsta : 22
Localizare : Medias

MesajSubiect: Re: [2014.07.08] NylonMag USA: Aruncaţi o privire la întregul interviu al trupei 2NE1 din numărul revistei din iulie   Mier 09 Iul 2014, 10:33

OH MY GOD o_o Toate 4 sunt superbe  heaven 
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[2014.07.08] NylonMag USA: Aruncaţi o privire la întregul interviu al trupei 2NE1 din numărul revistei din iulie
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
2NE1 Romania :: Media :: Interviuri-
Mergi direct la: