2NE1 Romania
Bine ai venit pe forumul 2NE1 Romania! Te rugăm să te înregistrezi/loghezi ca să poţi avea acces la toate secţiunile forumului.

Dacă ai uitat username şi/sau parola, contactează-ne pe adresa yg2ne1.romania@yahoo.com şi te vom ajuta să le recuperezi.

Have fun! ^.^

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.07.10] Interviul trupei 2NE1 pentru revista 'Popteen'

In jos 
AutorMesaj
DianaMihaela
Blackjack

Puncte : 4672
Reputatie : 1
Data de inscriere : 24/07/2012
Varsta : 21
Localizare : Bacau

MesajSubiect: [2014.07.10] Interviul trupei 2NE1 pentru revista 'Popteen'   Sam 12 Iul 2014, 05:00

1) Cum crezi că este propriul tău caracter?
Minzy: Cred că sunt genul de persoană care munceşte din greu şi sunt foarte sinceră. De asemenea, am devenit studentă la universitate anul acesta aşa că dau tot ce am mai bun pentru a studia.
(CL) Maşină de dans. Ea este cea mai mică din 2NE1, aşa că de obicei este foarte drăguţă, dar când începe să danseze, se transformă într-o femeie sexy. A devenit foarte asemănătoare cu un adult de la a 20a aniversare.

2) Ce stil vestimentar îţi place?
Minzy: Unul dintre stiluri ar fi cel pentru şcoală. De obicei port tricouri tricotate la universitate. Alt stil este cel hip-hop. Îmi place să combin pantalonii scurţi cu tricourile.

3) Cum verifici trendurile modei?
Minzy: Din reviste şi de pe internet.

4) Ce îţi place foarte mult acum?
Minzy: În ultima vreme m-am antrenat ca să mă menţin în formă, dar mi-am dat seama că dacă sunt şi bronzată voi arăta şi mai bine, aşa că am apelat la aparatele de bronzat.

5) Ce gen de muzică îţi place?
Minzy: Hip-hop. Când mă antrenez ascult muzica Ciarei în camera mea de hotel.

6) Care este cheia pentru a reuşi să te menţii în formă?
Minzy: Culeg informaţii de prin reviste şi de pe internet. Şi mănânc foarte multe legume.

7) Care este soluţia ta împotriva stresului?
Minzy: Dansez în timp ce ascult muzică singură în camera mea.

8) Spune-ne un secret pe care nu l-ai mai spus nimănui până acum!
Minzy: Când dansez singură, mă uit la mine în oglindă (râde).

Dara: Mă ocup de reclama trupei 2NE1 şi sunt un manager. Mă ocup de programul fiecăreia.
(Minzy) Ea mereu are cu ea medicamente, mâncare şi necesităţi zilnice. Ne face fericite când ne simţim rău – e ca o mamă.

Dara: Acelaşi stil din cap până în picioare. Stilul hip-hop cu culori de bază. În alte cuvinte, stilul lui Bruce Lee (râde).

Dara: Merg la cumpărături. Mereu merg la Harajuku şi Shibuya când vizitez Japonia.

Dara: Polaroid camera. În excursia asta în Japonia, am mers la Don Quijote şi am cumpărat filme de genuri diferite.

Dara: În ultima vreme s-a încălzit aşa că ascult muzică latină. În timp ce mă antrenez, ascult muzica Shakirei.

Dara: Cred că este important să depui efort în tot ce faci zilnic.

Dara: Mersul la cumpărături.

Dara: Când concertele se termină, mănânc ramen în camera costumelor. Conţinutul de sare al corpului nostru scade aşa că puţin ramen este cel mai delicios după concert.

Bom: Grupa mea de sânge este AB aşa că am multe caractere diferite. Sunt genul de persoană care devine agitată dacă lucrurile nu sunt spuse direct.
(CL) O persoană interesantă. Într-o zi, Bom mi-a spus dintr-o dată „eşti atât de cool” aşa că am fost surprinsă (râde).
(Dara) Ne dă sfaturi de frumuseţe şi este reprezentanta noastră la picioare frumoase!

Bom: Stilul confortabil. În ultima vreme, am combinat maieurile mulate cu pantaloni largi.

Bom: Pe internet.

Bom: Ceaţa. De asemenea, îmi înţep degetele cu un ac. Dacă faci asta, circulaţia sângelui devine mai bună.

Bom: R&B, hiphop. Ascult Mariah Carey în timp ce fac duş.

Bom: Să primeşti energie/putere din a avea mereu interese.

Bom: În timp ce faci baie, plângi cât vrea inima ta penru a te simţi mai bine.

Bom: Îmi ating mereu urechile. Sunt multe puncte de presiune la urechi, aşa că să faci asta e bine şi pentru dietă.

CL: Este ruşinos să vorbesc despre mine însămi, aşa că nu pot spune ce fel de persoană sunt. (râde)
(Minzy) O persoană carismatică care suportă toată povara din 2NE1.
(Bom) Tatăl trupei 2NE1. O lideră responsabilă de care sunt mândră. Simpla ei existenţă este cool şi este un geniu care poate scrie multe melodii într-o singură săptămână. Chiar o respect.
(Dara) Când e pe scenă e aşa prezentă, dar în realitate este foarte drăguţă şi feminină.

CL: În ultima vreme, îmi plac culorile deschise. Când văd ceva alb, mă simt ca în natură.

3) Cum verifici trendurile modei
CL: Le întreb pe prietenele mele şi mergem împreună să vedem prezentări de modă.

CL: Mobila. M-am mutat de curând şi am fost ocupată cu designul de interior. Mi-am decorat camera în alb şi negru.

CL: În ultima vreme, mi-am ascultat propriile melodii foarte mult. Înainte să adorm, ascult Nocturnes.

CL: Bineînţeles că unul dintre lucruri este acela să nu ratezi nici un antrenament, dar cred că cel mai important aspect sunt emoţiile noastre.

CL: Fac o baie şi dorm.

CL: Eu neavând secrete este un secret! (râde)

Scans by @me21bom & @yonzy2118
Traducere ENG: @C4Z93
Traducere RO: DianaMihaela@2NE1Romania

[2014.07.10] Interviul trupei 2NE1 pentru revista 'Popteen'
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
2NE1 Romania :: Media :: Interviuri-
Mergi direct la: