2NE1 Romania
Bine ai venit pe forumul 2NE1 Romania! Te rugăm să te înregistrezi/loghezi ca să poţi avea acces la toate secţiunile forumului.

Dacă ai uitat username şi/sau parola, contactează-ne pe adresa yg2ne1.romania@yahoo.com şi te vom ajuta să le recuperezi.

Have fun! ^.^

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Răspunsurile fetelor din 2NE1 la Breaking Star Chat

In jos 
AutorMesaj
Diia
Admin

Puncte : 2910
Reputatie : 0
Data de inscriere : 31/05/2011
Varsta : 22
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Răspunsurile fetelor din 2NE1 la Breaking Star Chat    Vin 13 Iul 2012, 00:53

Mai bine de 10,000 de fani au avut ocazia să petreacă ceva timp online cu membrele 2NE1.

Pe 11 iulie, membrele 2NE1, mai puțin Minzy, au avut o sesiune de chat cu fanii prin intermediul me2day.

Deși doar câțiva norocoși le-au putut pune întrebări fetelor, oricine cu un cont me2day a putut viziona sesiunea de chat live.

În total, mai bine de 10,000 de fani au luat parte la sesiunea de chat, cel mai mare număr înregistrat pentru o celebritate.

Fetele au dezvăluit informații despre viitorul concert, noul album și alte subiecte. Pe durata chat-ului, Sandara Park și-a arătat încă o dată admirația pentru Won Bin, scriind “Vă rog să îl invitați pe Won Bin oppa la concert! Îi plătesc eu biletul keke.”

Întrebate despre viitorul turneu New Evolution, membrele 2NE1 au răaspuns că fanii trebuie să vină să descopere singuri ce le este pregătit.

La un moment dat, avalanșa de întrebări s-a dovedit copleșitoare chiar și pentru CL, care a spus “Fanii noștri scriu așa repede. Vă rugăm scrieți mai încet.”

Turneul 2NE1, New Evolution, va începe în Seul pe 28 și 29 iulie la Gymnasium Stadium.

Ele au stat toate 3 împreună, în următoarea ordine: CL Dara și Bom.

Fanii au întrebat unde e Minzy… Dara a răspuns “în inimile noastre”
CL: Vreau să vizitez Africa.

Fan: Mâncăruri preferate? Bom: Pepene verde Dara: Pui

Fan: Care e dieta ta? CL: Mănânc ce vreau, când vreau.

CL: Îmi place iarna.

Fan: Cine vorbește cel mai bine engleza? Bom: Toate ne pricepem.
Dara încearcă să facă rap kekeke.

Dara: Jjangmae’s ne va aduce mâncare curând. Cu Yeoreum. Bom: ㅋㅋㅋㅋㅋ Yeoreum al meu

Fan: CL te îmbraci mereu sexy? Bom: Da, ea în fiecare zi e sexy. ㅋㅋㅋㅋㅋ

CL: “I LOVE YOU”(vă iubesc) // Și eu vă iubesc

Fan: Unde mergeți în turneul global? CL: America, Japonia.

Fan: Sunt fan Bom. CL: Cred că nu sunt fani CL aici. Dara: Ce naiba ㅋㅋㅋㅋㅋ

Santokki: Sunt fan CL. CL: Nu, esti fan Dara!

Fan: Aveți un iubit? Dara: Nu, am zis deja! Fan: Bom cred că tu ar trebui să ai unul. Bom: Nu am încercat să găsesc unul.

Fan: Dara, de ce ți-ai ras jumătate de cap? Bom: Motivul e... pentru că arată cool.

Fan: Ce credeți despre hainele Jeremy Scott făcute pentru voi? CL: Îmi plac. Vorbim în fiecare zi.

Fan: Ce credeți despre Lee Hayi? Bom: Lee Hayi e drăguță.

Dara: Faptul că facem un turneu global e ca un vis.

Bom: Tipul meu ideal e cineva care își face treaba bine. Dara: Bom și eu putem avea întâlniri. Doar că nu avem.

Fan: Al cui a fost papagalul? Bom: A fost antrenat de cineva pe care noi nu îl știm.

Fan: CL noona, îți place hip hop-ul? CL: Da.

Dara: Îmi place Won Bin oppa. Bom: Râdem ca nebunele acum ㅋㅋㅋㅋㅋ

CL: Am mâncat ramen în Franța.

Fan: Invită-l pe Won Bin la concert! Dara: Oh! Invită-l pentru mine! Îți voi da bilete!

Fan: Care e cel mai bun lucru pentru gât? Bom: Somnul e cel mai bun.

Fan: Este vreun rapper cu care ai vrea să te asemeni? CL: Da, TOP oppa.

CL: Îl contactez pe JS în fiecare zi. Fan: Contactează-mă și pe mine. Fan2: Și pe mine. CL: Ok, o voi face.

Fan: Cine sunt invitații la concert? CL: E secret. Bom: Secret. Dara: Toată lumea e invitată.

Fan: Când mă uit la CL unnie îmi pare străină. CL: Sunt coreeancă.

Fan: __. CL: Te rog întreabă.

2NE1 și-au luat rămas bun. CL a fost ultima care a ieșit keke.

Notă: Nu sunt toate întrebările și răspunsurile, asta pentru că erau foarte multe chiar și pentru cei care au tradus din coreeană în engleză.

Sursa: Enewsworld via YGLadies
Traducere în engleză: aNono@ygladies.com și @kristinekwak.
Traducere în română: Diia@2NE1Ro.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Răspunsurile fetelor din 2NE1 la Breaking Star Chat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» AJUTOOOOOORRR FETELOR VA ROG

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
2NE1 Romania :: Media :: Interviuri-
Mergi direct la: