2NE1 Romania
Bine ai venit pe forumul 2NE1 Romania! Te rugăm să te înregistrezi/loghezi ca să poţi avea acces la toate secţiunile forumului.

Dacă ai uitat username şi/sau parola, contactează-ne pe adresa yg2ne1.romania@yahoo.com şi te vom ajuta să le recuperezi.

Have fun! ^.^

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

YG Workshop

In jos 
AutorMesaj
Aya Saru
Admin

Puncte : 3590
Reputatie : 9
Data de inscriere : 06/05/2011

MesajSubiect: YG Workshop   Vin 27 Iul 2012, 05:45

*copy/paste de pe Facebook xD*

Hello! Vin să vă bat la cap cu o propunere pentru un alt proiect... ^.^

Mi-a plăcut mult ce au făcut fetele de la IU Romania („atelierul” lor, puteți intra pe pagina lor să vedeți imagini) și mă gândeam că am putea face și noi ceva de genul ăsta. Ideea de bază e să facem diverse chestii handmade sau să personalizăm diferite obiecte cu Big Bang, 2NE1 sau alți artiști YG. Numai că în loc să le facem și atât, mă gândeam că cei care le fac le-ar putea dona fan cluburilor și am putea face o licitație cu ele. xD Așa am putea strânge un ban în plus și voi v-ați putea bucura de niște lucruri simpatice cu preferații voștri. ^.^

Ca acest proiect (pe care l-am putea numi YG Workshop) să se desfășoare cum trebuie, am avea nevoie și de persoane care să creeze astfel de obiecte, dar și de persoane dispuse să le cumpere. Ce spuneți? :)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://2ne1romania.forumhit.ro

YG Workshop
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
2NE1 Romania ::   General :: We Love 2NE1! :: Ongoing-
Mergi direct la: